Cześć! Czytam ten wątek o płatnościach SMS i przyznaję, że też kiedyś zastanawiałem się nad tą opcją ze względu na dyskrecję – żadna linia w historii banku, żadnych pytań od domowników. Szybko jednak zorientowałem się, że prowizje operatorów potrafią być spore, a limity dzienne są często dość niskie, więc przy regularniejszej grze to nie wypali. Potem przerzuciłem się na tradycyjne przelewy i BLIK-a, a przy okazji trafiłem na stronę polska-kasyno-online.pl, gdzie akurat znalazłem ranking sprawdzonych kasyn z prawdziwymi opiniami, a nie tylko marketingowymi hasłami. Dzięki tej liście wybrałem platformę, która ma niskie progi wypłat, szybkie realizacje przelewów i przejrzyste bonusy – bez kombinowania z doładowaniami przez telefon. Jeśli zależy ci na wygodzie, to BLIK czy Przelewy24 i tak są szybsze niż SMS, a do tego nie musisz płacić dodatkowych prowizji operatorowi. A wy jakie macie doświadczenia z płatnościami mobilnymi w kasynach? Działają u was bez zarzutu?
